circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Через карантин багато запорізьких закладів опинилися на межі закриття

27.11.2020, 17:08

text
Поділитися:

Нині переважна частина закладів харчування у місті працює за новими правилами. Крім маскового режиму, дистанції між відвідувачами та постійної дезінфекції, додався “карантин вихідного дня”, який майже повністю анулював заробіток у найбільш прибутковий період. Руслан Тупилко має кілька видів бізнесу у Запоріжжі. Чоловік зізнається: найбільше від карантину страждає ресторанний, адже доходи скоротились в рази.

Підприємець зазначає: заклади фактично залишились з проблемою один на один, адже держава не пропонує жодної альтернативи для розвитку в таких умовах. Зараз два заклади бізнесмена взагалі не працюють, інші намагаються адаптуватись під сучасні реалії. Один із способів подолати наявні бар’єри у роботі — доставка замовлень клієнтам додому. Однак, за словами підприємців, цей варіант лише знижує прибуток та не дозволяє заробити кошти.

На думку Руслана Тупилка, чергові карантинні обмеження витримають не всі види бізнесу. Прогнози на майбутнє теж у підприємця не надто райдужні. Пояснює — після карантину прибутки можуть не дозволити клієнтам так само відвідувати розважальні заклади та ресторани, як це було до пандемії. Утім, бізнесмен руки не опускає — аби залишатися на плаву разом з колегами створює для відвідувачів нове авторське меню та коктейльну карту.

Проте підприємці сподіваються і на те, що держава нарешті зверне увагу на досить гостру проблему та створить дорожню карту, що зможе вивести український бізнес з кризи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: