circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Через що вдруге не вдалося провести сесію Запорізької міськради

02.07.2021, 18:57

text
Поділитися:

Із 64-х народних обранців зареєструвалися лише 14. Усі від фракції “Партії Володимира Буряка «Єднання». Народні обранці п’яти інших фракцій навіть не з’явилися до сесійної зали. Міський голова зазначив: депутати, які не бажають працювати задля розвитку міста, можуть скласти свої мандати.

Депутати, які не прийшли на пленарне засідання, пояснюють свою відмову від участі у сесії звільненням секретаря міськради Анатолія Куртєва та судовим позовом з цього приводу, що було подано 29 червня. Однак 30 червня Запорізький окружний адмінсуд відмовив у задоволенні позову щодо поновлення Куртєва на роботі та призупинення дії розпорядження про його звільнення з посади. Щоправда, сам Куртєв і досі вважає своє звілнення – незаконним.

Міський голова Володимир Буряк також вкотре наголосив, що звільнення секретаря міськради не суперечить закону, а його відсутність — не заважає проведенню сесії.

Про дату наступного пленарного засідання буде повідомлено додатково. Володимир Буряк наголосив: те, що сьогодні відбулося у сесійні залі, залишається на совісті депутатів, які не з’явилися на засідання та поставили свої політичні амбіції вище проблемних питань запоріжців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: