circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Членам виборчих комісій на Запоріжжі нагадують правила пожежної безпеки

13.03.2019, 13:42

text
Поділитися:

12 березня з метою належної підготовки до виборів Президента України – 2019, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на дільницях рятувальники Мелітополя та Василівки провели зустріч із членами виборчих комісій.

Фахівці ДСНС провели тренінг з метою нагадати правила безпеки на виборчих дільницях, як правильно користуватись первинними засобами пожежогасіння, про дії при виявленні пожежі, підозрілих, вибухонебезпечних предметів та інших нештатних подіях. Також, фахівці ДСНС зосередили увагу присутніх на обов’язках чергових на дільницях та працівників, які виконують функції з обслуговування. Крім того, рятувальники надали фахові рекомендації у підготовці дільниць до виборів та роздали пам’ятки та інструкції попереджувального характеру.

На території Запорізької області у виборчій кампанії задіяно 961 об’єкт, на яких будуть функціонувати 1127 виборчих дільниць та 9 виборчих округів. Станом на 13 березня фахівці ДСНС провели 5 планових та 728 позапланових перевірок стану пожежної та техногенної безпеки.

Відповідальність за забезпечення заходів пожежної та техногенної безпеки, утримання засобів протипожежної автоматики, засобів гасіння пожеж та протипожежного інвентарю покладається на керівників установ, організацій, де розміщується виборча дільниця, а також на голів виборчих дільниць.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: