circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Членам запорізьких виборчкомів нагадують правила безпеки

19.03.2019, 11:48

text
Поділитися:

18 березня на базі Шевченківської районної адміністрації з метою належної підготовки до виборів Президента України – 2019, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на дільницях співробітники Головного управління провели зустріч із членами виборчих комісій.

Рятувальники провели тренінг з метою нагадати правила безпеки на виборчих дільницях, як правильно користуватись первинними засобами пожежогасіння, про дії при виявленні пожежі, підозрілих, вибухонебезпечних предметів та інших нештатних подіях. Також, фахівці ДСНС зосередили увагу присутніх на обов’язках чергових на дільницях та працівників, які виконують функції з обслуговування. Крім того, рятувальники надали фахові рекомендації у підготовці дільниць до виборів та роздали пам’ятки та інструкції попереджувального характеру.

На території Запорізької області у виборчій кампанії задіяно 957 об’єктів, на яких функціонуватимуть 1113 виборчих дільниць та 9 виборчих округів. Станом на 15 березня фахівці ДСНС провели перевірки стану пожежної та техногенної безпеки на усіх зазначених об’єктах.

Відповідальність за забезпечення заходів пожежної та техногенної безпеки, утримання засобів протипожежної автоматики, засобів гасіння пожеж та протипожежного інвентарю покладається на керівників установ, організацій, де розміщується виборча дільниця, а також на голів виборчих дільниць

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: