circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Чого досяг колектив Запорізької обласної філармонії за 82 роки роботи

12.01.2021, 18:20

text
Поділитися:

Анатолій Іванович постійний та незмінний відвідувач Запорізької філармонії. Із задоволенням приходить на виступи митців вже понад 30 років. Каже, намагається не пропускати жоден концерт і традиційно купує квиток на 13-те місце у 16-му ряду. Із кожного виступу обовʼязково білет зберігає. І хоч репертуар музикантів постійно змінюється, але місце та ряд для справжнього фаната — ніколи.

Вже 34 роки незмінним диригентом обласної філармонії залишається народний артист України Вячеслав Редя. Зазначає, за роки існування академічного симфонічного оркестру артисти втілили у життя чимало цікавих проектів, співпрацювали з багатьма відомими музикантами.

До складу філармонії входить камерний оркестр «Мініатюра», три концертні групи музично-тематичного лекторію, вокальний ансамбль «Водограй», козацький ансамбль пісні і танцю — «Запорожці». Останній зʼявився ще 28 років тому. Артисти кажуть, кожен виступ на сцені — велика копітка робота за лаштунками. А найкраща відзнака – прихильність слухачів.

2020-й був складним для артистів. Через пандемію довелося скасувати чимало концертів або проводити їх із певними обмеженнями. Зазначають, хоч карантин і вніс свої корективи, але неабияк мотивував музикантів на подальшу роботу.

Зараз артисти Запорізької філармонії планують творчу програму на поточний рік. А ще готуються до великого спільного проекту-конкурсу із італійськими колегами під назвою “Аплодисменти семи континентів”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: