circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Дедалі більше сіл Запорізького району залишаються без води

13.08.2020, 17:02

text
Поділитися:

Вже кілька днів поспіль без питної води перебувають жителі села Лежине та ще 7-и населених пунктів Запорізького району. Люди обурені ситуацією, що склалася. Кажуть, “Облводоканал” вимкнув воду в понеділок без попередження. Зауважують — боргів не мають. Регулярно усе сплачують. Навіть й платіжки демонструють.

Селяни кажуть, питна вода до їхніх населених пунктів не підвозиться. На питання — як виживають — лише розводять руками.

Вже понад рік ці села забезпечує водою місцеве КП “Конка”. Селяни зазначають: підприємство має перед “Облводоканалом” мільйонні борги. Саме тому “Облводоканал” і припинив водопостачання.

Заручниками ситуації, що склалася з водою в селах Наталівської сільради, стали жителі села Шевченківське Степненської сільради, яких обслуговує інше місцеве ЖКП “Степок”. Вони теж залишилися без водопостачання, адже перебувають на одній гілці водогону.

Вислухати претензії та вимоги селян прийшов і представник КП “Конка”. Спробував пояснити, як можна розв’язати проблему, що склалася.

Проблема щодо водопостачання прилеглих до Запоріжжя сіл набуває глобального характеру. Адже без питної води під час пандемії та спеки залишились тисячі жителів багатьох населених пунктів Запорізького та Вільнянського районів. За відсутності швидких та ефективних рішень з боку обласної влади люди фактично опинилися сам на сам з цією проблемою.

З надією якомога швидше розв’язати питання з водопостачанням минулого тижня жителі сіл Новоолександрівської ОТГ звертались до керівництва обласної ради та облдержадміністрації. Але віз і нині там. Проблеми з водою й досі не вирішені. Керівники обласної влади самоусунулися від вирішення цього життєво важливого питання, яке за цей період набуло ще більшої гостроти. Адже кількість сіл, яким перекрили воду, почала стрімко зростати. Відтак терпець людей увірвався і вони вдалися до більш радикального кроку — перекрили автомобільну трасу.

Лише після цього на зустріч з невдоволеними жителями сіл приїхав голова облдержадміністрації Віталій Боговін. Поспішив сюди й генеральний директор КП “Облводоканал” Сергій Басанський.

Депутат облради Дмитро Майстро повідомив, що направив до голови облради депутатське звернення з вимогою створити депутатську робочу групу з розв’язання питання водозабезпечення цих територій водою. Також наголосив на необхідності розробки та ухвалення обласної програми щодо підтримки постачання питної води у Запорізькій області. Тим часом сьогодні жителі Лежиного повідомили, що воду їм дали. Але чи надовго – невідомо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: