circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

День української писемності та мови відзначили в Запоріжжі

10.11.2017, 17:54

video text
Поділитися:

Запорізький колегіум “Елінт”. Учні та вчителі готуються до написання радіодиктанту. На столах подвійні аркуші та ручки. Учасники намагаються сконцентруватися та налаштуватися на диктант. Адже їм доведеться продемонструвати як вони засвоїли уроки української мови. Дев’ятикласниця Анастасія писатиме не вперше. Каже, у минулі роки помилок майже не робила. Вважає, що добре підготувалась і цього разу.

О 12:30 із колонок починає лунати текст. Учні слухають уважно. Та починають писати. Разом із ними пишуть батьки. Кажуть, спеціально до диктанту не готувалися. Оскільки вдома часто спілкуються українською. Вважають, помилок має бути не багато.

Цього року гасло диктанту єдності “Нас багато, ми різні, але нас об’єднує спільна мета”. Педагоги кажуть, це не випадкове, адже радіо-диктант — це не лише перевірка знань з української мови.

А це вже Запорізький коворкінг. Писати диктант сюди прийшли майже 20 запоріжців різного віку та різних професій. Кажуть, спеціально не готувалися. У повсякденному житті, зізнаються, спілкуються не завжди українською. Але все ж таки вважають її своєю рідною мовою.

Результати диктанту учасники дізнаються трохи згодом. Протягом двох днів роботи потрібно надіслати до Українського радіо. Той, хто написав текст бездоганно, отримає подарунок.

Анна Кулькова, Вікторія Біла, Дмитро Пришелець, Юрій Поворознюк

Телеканал “Z

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: