circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Департамент культури та туризму Запоріжжя отримав нового керівника

22.06.2018, 13:43

text
Поділитися:

В департаменті культури та туризму міської ради новий директор. Його очолив Сергій Білов. Керівника колективу представив заступник міського голови Анатолій Пустоваров. Також був присутній голова профільної постійної комісії з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму В’ячеслав Зайцев, повідомляє прес-служба мерії.

– Приємно, що продовжує формуватися команда управлінців з новим мисленням. Міська влада чекає від департаменту культури та туризму нових проектів і розвитку цих важливих для міста сфер. Перед новим керівником ставляться важливі завдання. Запоріжжя – місто з багатою історико-культурною спадщиною, тому важливо докласти зусиль, щоб розвивати ці напрямки, – сказав Анатолій Пустоваров.

Сергій Білов до цього призначення обіймав посаду виконуючого обов’язки директора департаменту культури і туризму.

В свій час він отримав вищу освіту у Запоріжжі (магістратура ЗНУ) та закінчив університет DRURY в США (штат Міссурі) за фахом “Мистецтво та дизайн”.

– Головною особливістю департаменту є професійний підхід колективу до роботи. У нас є чіткий план, куди рухатися. Попереду цікаві роки розвитку культури та туризму в Запоріжжі, – звернувся до колективу Сергій Білов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: