circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Депутати міськради обговорили розвиток інфраструктури та соціальний захист містян

31.05.2018, 21:02

text
Поділитися:

Розвиток інфраструктури та житлово-комунального господарства, поліпшення соціального захисту населення Запоріжжя. Це основні питання, які депутати розглянули в ході 29-ї сесії міської ради. Зокрема, затвердили “Програму підтримки заходів з енергозбереження до 2020-го року”. А також перейменували вулицю Авангардну, що в Олександрівському районі, на Героїв 23-го батальйону.

Перед початком сесії активні запоріжці вже традиційно зібралися на мітинг. Вимоги у всіх різні. Одні виступали проти заборони на продаж алкоголю у нічний час. Інші – проти забудови скверу Яланського. За підсумками влаштованих на початку травня скандальних громадських слухань адресували до міськради власні пропозиції. Також запоріжці мітингували і за створення у місті соціального гуртожитку для безхатченків. Свої пропозиції активісти виголосили і в сесійній залі. Після виступів представників громадськості міський голова оголосив початок сесії.

Відкривши сесію, міський голова наголосив на важливості другого міжнародного “Еко Форуму”. Зазначив: Запоріжжя, може поділитися напрацюваннями, зокрема, у галузі енергозаощадження.

Традиційно на початку сесії заслухали депутатські звернення та звіти комісій. Зокрема, з питань комунальної власності та земельних відносин — минулоріч вдалося запровадити автоматизовану систему ведення бази даних договорів оренди земельних ділянок, а також вдосконалити роботу тимчасових споруд — МАФів.

Згодом депутати затвердили “Програму підтримки заходів з енергозбереження до 2020-го року”. Це дозволить продовжити починання у галузі економії ресурсів. Рік тому згідно із розпорядженням міського голови Володимира Буряка розпочався моніторинг використання енергоресурсів бюджетними установами і комунальними підприємствами. Для найбільш енерговитратних закладів у подальшому будуть розроблені методики щодо підвищення їхньої енергоефективності. Також на сесії депутати внесли зміни до “Програми розвиту інфраструктури та утримання житлово-комунального господарства”.

Також депутати ухвалили “План заходів з реалізації Стратегії розвитку міста Запоріжжя до 2028 року”. Крім того, проголосували за створення на базі міського футбольного клубу “Металург” юнацької команди. На її утримання з міського бюджету виділять понад 900 тисяч гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: