circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Депутати облради зібралися на 20 чергову сесію

01.03.2018, 21:45

text
Поділитися:

Ремонт доріг, будівництво нового корпусу для обласного онкоцентру та перерозподіл бюджетних коштів. Ось головні питання 20 чергової сесії обласної ради. На порядку денному у депутатів було понад сто проектів рішень. Більшість з них кадрові призначення.

На цій сесії депутати обласної ради мають перерозподілити залишок бюджету з минулого року. Це понад 200 мільйонів гривень. З них 80 мільйонів хочуть направити на будівництво та оснащення амбулаторій. 47 мільйонів медичної субвенції направили на придбання нового обладнання для обласних лікарень. А ще підтримали рішення про створення спеціальної робочої групи, яка займатиметься діяльністю онкоцентру.

Ярослав Криль, депутат Запорізької обласної ради,зазначив, завданням цієї робочої групи буде розробка плану заходів з покращення матеріально-технічної бази онкодиспансера. А також будівництво нового корпусу для встановлення сучасного обладнання для лінійного прискорювача. Це обладнання, яке діє безпосередньо на пухлини.

70 мільйонів освітньої субвенції тепер підуть на купівлю комп’ютерів та мультимедійної техніки для шкіл області. Також 6 мільйонів витратять на придбання в цьому році нових шкільних автобусів. Такий перерозподіл коштів депутати підтримують.

Окрім цього депутати підтримали рішення про створення територіального дорожнього фонду. Це означає, що дороги, які раніше були на балансі держави переходять до власності області. Тепер регіон сам вирішуватиме на які магістралі виділяти кошти в першу чергу. Після депутати підтримують програму розвитку автодоріг. На це виділено 50 млн гривень.

Також на сесії депутати прийняли ряд кадрових питань. 250 тисяч гривень виділили на потреби територіальних громад, та затвердили обласну програму доступного житла для молодих родин.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: