circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Депутати міськради призначили заступників міського голови Запоріжжя

24.12.2020, 08:37

text
Поділитися:

У ході 2-ї позачергової сесії Запорізької міської ради восьмого скликання депутати визначилися із посадами першого заступника та заступників міського голови.

Так, більшістю голосів народні обранці ухвалили рішення про затвердження на посаді першого заступника Запорізького міського голови Андрія П’ятницького, який раніше був помічником міського голови.

Заступниками міського голови з питань виконавчих органів влади обрано Володимира Волобуєва, Валентину Малиш, Віктора Гординського та Анатолія Пустоварова, які вже були затверджені за попередньої каденції рішеннями сесій міської ради сьомого скликання. Керуючим справами виконокому – Романа Омельяновича.

Нагадаємо, Володимир Волобуєв координував питання інфраструктури та благоустрою міста, Валентина Малиш – фінансів, Віктор Гординський – галузі житлово-комунального господарства. Анатолій Пустоваров відповідав за низку гуманітарних питань – розвиток освіти, медицини, фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту населення, а також опіки та піклування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: