circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Депутати облради прийняли бюджет-2022

16.12.2021, 18:38

text
Поділитися:

Відбулася 7 позачергова сесія Запорізької облради. Головним питанням стало затвердження бюджету області на наступний рік.

Директор обласного департаменту фінансів Сергій Медвідь каже, обсяг обласного бюджету складе 5 млрд. 891 мільйон, з яких 85% – закріплені доходи, 32% – трансферти з держбюджету.

У наступному році в пріоритеті для області лишиться підтримка медицини. На неї заплановано майже 42,5 млн. грн. У планах – забезпечити підвищені зарплати медикам. Зокрема, лікарі мають отримувати не менше 20 тис. грн. З урахуванням запланованого зростання, у разі недостатнього фінансування з боку НСЗУ, в обласному бюджеті передбачили додаткові 29 млн. грн. на доплати медичним працівникам регіону.

Кошти на реконструкцію і будівництво доріг затверджено в сумі 1.7 млрд гривень, що майже в 2.2 рази більше, ніж цього року.

Голова Запорізької обласної ради Олена Жук була проведена велика робота над облбюджетом. Він пройшов усі комісії, і в залі отримав рекордну кількість голосів.

Левову частку загального обсягу бюджетних видатків – понад 3 млрд. грн. – спрямують на утримання соціально-культурної сфери. На реалізацію соціальних та регіональних програм, на підтримку пільговиків планують витратити понад 145 млн.

Всього ж у порядку денному сесії було 65 питань. Зокрема, майнові, кадрові, а також щодо реалізації галузевих регіональних програм. Депутати внесли зміни та доповнення до програм розвитку охорони здоров’я, освіти та культури, а також розвитку інфраструктури. Крім того, депутати обговорили питання теплопостачання в регіоні. Як повідомив голова обладміністрації Олександр Старух, понаднормові видатки місцевих бюджетів на опалення на себе має взяти держава.

Першими новини з’являються у нашому телеграмі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: