circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Депутати Запорізької облради зібралися на 32 сесію

03.10.2019, 12:04

text
Поділитися:

Сьогодні, 3 жовтня, розпочала свою роботу 32 чергова сесія Запорізької обласної ради сьомого скликання.

Під час роботи сесії планується розглянути низку кадрових та майнових питань, а також зміни та хід виконання обласних програм.

Серед інших питань заплановано перейменування комунального закладу «Запорізький обласний театр ляльок». Театр отримав статус академічного, що потребує відображення у його назві і статуті.

Порядком денним сесії також передбачено доповіді щодо внесення змін до Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Запорізької області на 2019 рік. З приводу підготовки до роботи в зимовий період, за даними Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, вже підготовлено 40% від запланованої норми солі та 46% відсіву. Підготовка триває відповідно до графіка.

Планується заслухати також звіт про хід виконання Програми розвитку освіти Запорізької області на 2018 – 2020 роки (за 2018 рік). За повідомленням Департаменту освіти і науки, за звітний період з обласного бюджету на реалізацію програмних заходів було освоєно 26 млн 259 тис. грн. – на капітальні й поточні ремонти освітніх закладів, придбання шкільних автобусів на умовах співфінансування з місцевими бюджетами, преміювання кращих учнів та студентів, переможців міжнародних та всеукраїнських інтелектуальних змагань, проведення низки освітніх заходів, придбання обладнання для облаштування ресурсних кімнат тощо.

Передбачено звіт про виконання обласної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки. Програма реалізується коштом обласного та місцевих бюджетів на умовах співфінансування. Найбільш активними територіями, які долучилися до реалізації програми придбання житла, були міста Бердянськ та Мелітополь, Приазовський та Запорізький райони. За три роки реалізації програми придбано 26 житлових об’єктів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Загалом до порядку денного внесено близько 100 питань для розгляду на сесії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: