circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Державі повернули земельну ділянку у Токмацькому районі

20.02.2019, 11:31

text
Поділитися:

11.05.2018 року Токмацькою місцевої прокуратурою в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області до С(Ф)Г «Татьяна» було пред’явлено позовну заяву про витребування земельної ділянки загальною площею 22,6 га із чужого незаконного володіння на суму 542 тис.грн, повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Рішенням Господарського суду Запорізької області від 06.08.2018 року позовна заява Токмацької місцевої прокуратури була задоволена в повному обсязі. Проте, С(Ф)Г «Татьяна» не погодилася та оскаржила вказане рішення до Донецького апеляційного господарського суду. Центральний апеляційний Господарський суд постановою від 18.12.2018 року апеляційну скаргу С(Ф)Г «Татьяна» залишив без задоволення, а рішення Господарського суду Запорізької області без змін.

Тож нині Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури реально виконано рішення Господарського суду Запорізької області та повернуто державі в особі Головного управління Держгеокадастру земельну ділянку площею 22,6 га в т.ч. сільськогосподарські угіддя (сіножаті) площею 21,5 га на суму 542 тис. грн., які знаходяться на території Семенівської сільської ради і використовувалися С(Ф)Г «Татьяна», після смерті його засновника, без достатніх на те підстав.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: