circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Державні аудитори доповіли про порушення у використанні бюджетних коштів на Запоріжжі

15.03.2019, 13:32

text
Поділитися:

Начальник управління Східного офісу Держаудитслужби в області Геннадій Ващенко представив колегії облдержадміністрації звіт про стан фінансово-бюджетної дисципліни. Так, за 2018 рік Управлінням Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області проведено 56 контрольних заходів, у ході яких встановлено порушення фінансово-бюджетної дисципліни, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на 36 об’єктах контролю на загальну суму 43,6 млн. грн., з яких порушення при використанні бюджетних коштів склали 34,24 млн. грн. Із цієї суми в свою чергу 14,29 млн. грн. – кошти місцевих бюджетів.

Зокрема, Геннадій Ващенко навів факти про використання коштів усупереч їх цільовому призначенню, а також здійснення за рахунок коштів місцевих бюджетів видатків, які Бюджетним кодексом України та законом України про державний бюджет віднесено до інших бюджетів, без передачі відповідних повноважень у Ботіївській сільській раді Приазовського району, Таврійській сільській раді Оріхівського району, Веселівській селищній раді.

За результатами ревізій Управлінням Східного офісу Держаудитслужби в області вжито заходи, що забезпечили усунення порушень на суму 62,3 млн. грн., у тому числі у використанні бюджетних коштів на суму 31,45 млн. грн. З цієї суми кошти місцевих бюджетів складають 7,87 млн. грн.

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль наголосив на необхідності посилення контролю за ефективним витрачанням доходів та дотриманням фінансової дисципліни. Очільник регіону також доручив відзвітувати про заходи, які вживаються для усунення порушень та повернення до бюджету коштів, використаних не за цільовим призначенням, голову Веселівської селищної ради та секретаря Ботіївської сільської ради.

– Хочу подякувати Управлінню Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за проведену роботу по контролю за фінансово-бюджетною дисципліною в області. Сподіваюсь, що керівники територій та бюджетних закладів зроблять правильні та своєчасні висновки щодо виявлених порушень. Ви всі брали участь у засіданні Ради регіонального розвитку, яке проводилось у нас у Запоріжжі, і чули позицію Президента України Петра Олексійовича Порошенка щодо боротьби з корупцією та необхідністю ефективного витрачання коштів, які території отримали в результаті децентралізації, – підсумував голова ОДА Костянтин Бриль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: