circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Державний фонд розвитку надасть Запорізькій області понад 240 млн гривень

22.01.2020, 09:34

text
Поділитися:

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Івана Федорова 20 січня в режимі онлайн відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів.

Метою засідання є формування переліку проєктів, реалізацію яких у 2020 році планується здійснювати за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Згідно з розподілом Мінрегіону України область у поточному році отримає 241,8 млн. грн.

Іван Федоров зазначив, що нагальним для області є введення в експлуатацію обʼєктів з реконструкції закладів освіти та охорони здоровʼя обласного підпорядкування, реалізацію яких розпочато у попередні роки за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Зокрема, це комплексна термомодернізація будівлі операційного блоку та аудиторного корпусу обласної клінічної лікарні, реконструкція плавального басейну обласної школи вищої спортивної майстерності та Запорізької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 7.

Також у 2020 році за рахунок коштів фонду планується добудувати шкільний стадіон в с. Азовське Бердянського району та водно-спортивний комплекс у м. Мелітополь, завершити реалізацію проєктів з модернізації будівель навчальних закладів у смт Веселе (Веселівська гімназія), у м. Дніпрорудне Василівського району (гімназія «Софія»), у с. Преображенка Оріхівського району (НВК «Основа»).

Загалом, за результатами голосування членів регіональної комісії, до переліку на 2020 рік включено 9 проєктів з обсягом фінансування з фонду 86 млн грн.

З метою формування переліку на увесь передбачений області обсяг коштів Іван Федоров дав доручення членам комісії терміново здійснити оцінювання проєктів, поданих на конкурс на 2020 рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: