circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Дівчина, яка віддала серце науці

05.10.2018, 14:08

text
Поділитися:

Зараз вони як особистості тільки формуються, але через 20-ть років саме від них буде залежати доля України. Мова про запорізьких підлітків. Напередодні Дня міста телеканал “Z” запустив спецпроект “Люди, які змінюють місто”. Протягом тижня ми розповідали вам про людей, їхні професії та захоплення. І сьогодні наш цикл завершує історія про юну дівчину, яка не уявляє свого життя без науки.

Вона напам’ять знає формулу Томсона та без вагань визначить силу струму. Це 15-тирічна Поліна Семенченко. 10-класниця. І вона обожнює фізику. У молодших класах дівчина і не здогадувалась, що вже за кілька років захопиться технічними науками. Задача за задачею, одна книжка за іншою, -- і Поліна навіть не встигла зрозуміти, в який час фізики її підкорила.

2 роки поспіль Поліна бере участь у всеукраїнській олімпіаді з фізики. А минулого навіть посіла третє місце серед учасників. Але, як говорить дівчина, їздить туди не лише за перемогою. Окрім цього, Поліна пише і наукові роботи в області фізики. Кожне з відкриттів вчених дівчину дивують та стимулюють дізнаватися більше про цю науку.

Про своїх кумирів у науці дівчина може говорити без зупинок та із сяючими очима. Зараз на саморозвиток Поліну надихають Альберт Ейнштейн та Річард Фейман.

А от, коли дівчина не може розв’язати задачу, то починає малювати. Це її маленьке хобі. До закінчення школи у Поліни ще 2 роки. Тому поки що дівчина не вирішила остаточно, яку професію обере. Але каже — серце повністю належить науці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: