circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для дітей-сиріт із Запорізької області купуватимуть соціальне житло

10.01.2018, 14:31

text
Поділитися:

Державним бюджетом України на 2018 рік для Запорізької області передбачено кошти для придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, для дитячих будинків сімейного типу в сумі 18 664,4 тис. грн.

За оперативними даними Служби у справах дітей облдержадміністрації, на квартирному обліку в області перебуває 1479 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа у віці від 18 до 23 років.

У Запорізькій області з 2013 року діють обласні програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа. Крім цього, вперше за роки незалежності держави кошти для придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, було виділено відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» та прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво чи капітальний ремонт, реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво чи придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації».

Запорізька область за цією бюджетною програмою отримала субвенцію на 2017 рік у сумі 18 664,4 тисяч грн. За рахунок цих коштів було придбано 47 житлових об’єктів для надання соціального житла та два житлові об’єкти для організації дитячих будинків сімейного типу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: