circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для лікарень Запорізької області придбають 300 кисневих концентраторів

27.11.2020, 09:08

text
Поділитися:

Заклади охорони здоров’я Запорізької області, визначені для надання допомоги хворим на COVID-19, отримають додаткові кисневі концентратори, придбані за рахунок державної субвенції.

Про це йшла мова під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області, яке відбулось під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Андрія Буйного. У заході також взяли участь заступники голови облдержадміністрації Олена Теряєва, Віталій Тишечко, керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації. Учасники засідання обговорили епідемічний стан на території Запорізької області.

Як розповіла в. о. директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Марина Воловик, для забезпечення лікарень киснем Запорізька область отримала дві субвенції з державного бюджету. Загальна сума допомоги від держави склала 56,6 мільйонів гривень. На сьогодні швидкими темпами проходить забезпечення лікарень киснем. Ремонтуються кисневі магістралі, що наявні в медичних закладах. Створюються нові кисневі мережі і поступово здійснюються поставки нових кисневих концентраторів.

Запорізька область 12 листопада отримала 300 кисневих концентраторів, що були придбані за кошти державної субвенції. Вони були розподілені і передані лікарням області. За словами Марини Воловик, нагальна потреба лікарень складає ще 500 кисневих концентраторів.

Під час засідання прийнято рішення погодити доцільність збільшення на 300 одиниць тимчасового мобільного парку кисневих концентраторів на базі Обласної клінічної інфекційної лікарні для оперативного перерозподілу кисневих концентраторів між лікувальними закладами області з урахуванням зміни епідеміологічної ситуації окремих адміністративно-територіальних одиниць.

Нагадаємо, що 19 листопада депутати обласної ради розглянули питання щодо забезпечення комунального некомерційного підприємства «Обласна інфекційна клінічна лікарня» системою постачання кисню.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: