circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для приморців з особливими потребами придбали спеціалізований автобус

09.09.2019, 12:46

text
Поділитися:

У минулому році було запроваджено новий напрям стимулювання територіальних громад до створення служб перевезень осіб з інвалідністю.

Так, постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату» затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів.

Порядком передбачено закупівлю таких автомобілів виконавчими органами міських рад (крім міст, що є обласними центрами, та міст обласного значення), сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад. Міністерство соціальної політики України розробило рекомендації щодо організації перевезення.

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ірина Разуваєва вручила Приморській об’єднаній територіальній громаді спеціалізований автомобіль.

Це перший такий автомобіль у Запорізькій області. Відтепер за потреби особи з інвалідністю зможуть з легкістю доїхати до лікарні або на святкові заходи в місті.

Присутні на врученні представники громадськості, зокрема особи з інвалідністю, які потребують сторонньої допомоги, висловили щиру вдячність за транспортний засіб, який значною мірою допоможе їм долати життєві труднощі.

Посадовець також відвідала ряд об’єктів соціальної сфери, розташованих у Приморському районі, провела нараду з питань надання соціальних послуг жителям.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: