circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для Широківської громади придбали нову офісну техніку

30.01.2019, 12:28

text
Поділитися:

З метою забезпечення ефективної діяльності об’єднаних територіальних громад у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей Міністерством соціальної політики України в межах проекту Світового банку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» здійснено закупівлю комп’ютерного обладнання для організації роботи працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, служб у справах дітей, фахівців із соціальної роботи у 24 об’єднаних територіальних громадах Запорізької області .

П’ять ОТГ в області вже понад рік працюють на цій техніці. Три комп’ютери, три ноутбуки та шість багатофункціональних пристроїв однією з перших у 2019 році отримала Широківська ОТГ.

У структурі Широківської громади створено відділ, який має повноваження на реалізацію управлінських функцій з питань соціального захисту. Його фахівцями розробляються плани щодо подальшого удосконалення роботи з надання вразливим верствам населення відповідних адміністративних послуг соціального характеру у максимально зручній формі.

Ще 19 громад Запорізької області отримають техніку впродовж лютого – березня 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: