circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для студентів запорізьких ПТУ відкрили «Полігон»

20.12.2019, 10:51

text
Поділитися:

На базі Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти з’явився новий інноваційний центр електротехнічних технологій «Полігон». У його урочистому відкритті взяв участь виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктор Захарчук.

Директор навчально-практичного центру Володимир Полухін ознайомив гостей з матеріально-технічною базою центру електротехнічних технологій, призначенням, функціональністю та можливостями використання придбаного обладнання.

На полігоні електротехнічних професій учні продемонстрували збирання за допомогою інтерактивної дошки та на стендах схеми реверсного пуску підйомно-транспортних механізмів. У електромонтажній майстерні вони з майстрами виробничого навчання складали нереверсивну схему пуску асинхронного двигуна з короткозамкнутим ротором. У електротехнічній лабораторії було представлено сучасний стенд, присвячений електричним апаратам.

– Завдяки таким центрам ми будемо мати можливість розширювати співпрацю та взаємодію з підприємствами – замовниками кадрів, центром зайнятості, готувати конкурентоздатного кваліфікованого робітника. Навчально-практичний центр передбачає також розвиток та професійне зростання педагогічних працівників, підвищення їхньої кваліфікації, – повідомив Володимир Полухін.

За словами Віктора Захарчука, головною метою створення центру є реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів, слухачів, упровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання.

– Саме тому в Запоріжжі та області відкриваються подібні центри, де учні профтехів можуть відпрацьовувати навички. Приміром, у Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник» також відкрився навчально-практичний центр слюсарної обробки матеріалів, – зазначив Віктор Захарчук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: