circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для всіх охочих запоріжців Спортивний корпус “Азов” проводить тренування

30.09.2017, 00:45

video text
Поділитися:

Перше завдання — розігріти м’язи. Тренування спортивного корпусу “Азов” починається з розминки. Аби не травмуватись, “азовці” повторюють прості вправи. І вже після стрибків на місці в бойовій позиції — переходять до справжніх ударів.

Кожен удар — відпрацьовують декілька разів. Головне — не порушувати техніку виконання. У змішаних єдиноборствах свої правила. Заборонено бити супротивника головою, робити захват обличчя, кусати зубами та виконувати удар гострою частиною ліктя. За такі порушення на спортивних змаганнях чекає дискваліфікація. Тому кожну вправу пояснює тренер.

Займаються “азовці” три рази на тиждень по дві години. Бойовому мистецтву їх вчить Руслан Гордіяж. Чоловік був у другій сотні полку “Азов”. Півтора роки тренував бійців у Маріуполі. На пропозицію “азовців” стати тренером у Запоріжжі — відразу погодився. Руслан Гордіяж каже: хлопців із кожним разом приходить усе більше. Проте кличуть на тренування і дівчат.

Як вміти наносити удар практично усіма частинами тіла, тут навчають з нуля. Мати гарну фізичну підготовку не обов’язково. Кращих спортсменів відправляють на змагання. “Азовці” кажуть: зал відкрили, аби долучати запорізьку молодь до здорового способу життя.

На майбутнє “Азов” планує відкрити окремі тренування для жінок. Там навчатимуть мистецтву самооборони. “Азовці” кажуть: кожен має вміти постояти за себе.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: