circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запоріжців встановлять фіксовану річну ціну на газ

15.04.2021, 08:18

text
Поділитися:

Про зміни, які відбудуться на ринку газу з 1 травня йшла мова під час “Дня громад”, який відбувся під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Старуха.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на своєму засіданні прийняла зміни до правил постачання та типового договору постачання природного газу побутовим споживачам.

Як доповіла заступник директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Ольга Лисечко, запроваджені зміни передбачають можливість споживачів отримувати послугу споживання природного газу за незмінною протягом року ціною. Так, всі постачальники природного газу, які здійснюють або мають намір здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам з 1 травня 2021 року, повинні провести розрахунки та оприлюднити у термін до 25 квітня 2021 року на власних вебсайтах ціну на природний газ, який постачатиметься в рамках базової річної пропозиції, а також іншу інформацію про базову річну пропозицію.

Водночас постачальники природного газу матимуть можливість пропонувати споживачам і інші комерційні пропозиції для споживання побутовим споживачам. При цьому процедура зміни постачальника залишається незмінною.

Прийняте НКРЄКП рішення направлене на забезпечення захисту прав побутових споживачів від цінових коливань на ринку природного газу. Фіксована річна ціна газу для всіх побутових споживачів буде введена з 1 травня поточного року за замовчуванням. У громадах, в яких наявне централізоване газопостачання, треба ретельно опрацювати це питання, бо зміни на ринку газу торкаються інтересів наших громадян, – зазначив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: