circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запоріжців провели творчий вечір “Навколо джазу”

26.01.2018, 19:25

text
Поділитися:

Ритм, мелодія та трохи імпровізації — все це про джаз. Він зародився в Африці. Спочатку це були фольклорні мотиви, але потім об’єдналися з американською культурою. Вже багато років джаз популярний по всьому світу. Аби познайомити із ним запоріжців, у будинку культури “Титан” провели вечір джазу.

Сцена будинку культури “Титан” перетворилася на справжній арт-об’єкт. Тут панує тепла домашня атмосфера. На підмостках – не тільки музиканти, а й самі глядачі. Тут розпочинається творчий вечір, який отримав назву “Навколо джазу”. Першими виступають музиканти гурту “Candy box” Відкривають захід піснею про Хортицю. Більшість пісень на концерті – авторські. Їх написала солістка Ганна Федусенко разом зі своїм чоловіком. Хоча не всі композиції є джазовими, музиканти сподіваються, слухачам вони прийдуться до смаку.

Далі на сцену виходить гурт “Android band”. Самі музиканти чіткого визначення жанру своїм мотивам не надають. Тож грають для слухачів і джаз, і рок, і електроніку.

Володимир Гітінпрезидент запорізького джаз-клубу. Все своє життя він провів під звуки джазу. За його плечима – десятки фестивалів та концертів. Свого часу придумав проект “Навколо джазу”. Все, щоб познайомити запоріжців із цим музичним напрямком.

Володимир Гітін, керівник джазової студії БК “Титан”, учасник колективу “Android band”, каже, це перша музика, яку він почув та увібрав у себе з молоком матері. Без джазу не уявляє свого життя.

Глядачі почули зо два десятки композицій. Музиканти зазначили, такі вечори для них вже традиційні, а джаз популярний навіть у 21 столітті. Тому ці ритми запоріжці почують ще не раз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: