circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запоріжців проводять перенавчання за актуальними професіями

07.03.2018, 10:58

text
Поділитися:

Обласний центр зайнятості запрошує запоріжців на навчання або підвищення кваліфікації за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Найбільш затребуваними серед роботодавців є такі вакансії: електрогазозварник, водій автотранспортних засобів, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсар-ремонтник, токар, слюсар-сантехнік, продавець продовольчих товарів.

Загалом професійне навчання зареєстрованих безробітних центри зайнятості Запорізької області організовують за 47 професіями. Підвищити кваліфікацію можна за 200 напрямками, в першу чергу за тими, що користуються попитом на підприємствах багатьох галузей.

Запорізький обласний центр зайнятості повідомляє, що у березні планується відкрити навчальні групи за професіями: електрогазозварник, електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання, кравець, токар. Термін навчання коливається від трьох днів до 12 місяців залежно від складності професії, напрямку підвищення кваліфікації, виду та форми навчання.

Крім цього, такі професії як бармен, офіціант, кухар, кондитер, продавець продовольчих товарів будуть дуже актуальні у весняно-літній період, тож набір у такі групи буде здійснюватися найближчим часом.

Додаткову інформацію можна отримати за номером (061)233-11-47.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: