circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких дітей-пільговиків придбали 3 тис. солодких подарунків

22.12.2017, 09:41

text
Поділитися:

День Святого Миколая відкрив низку новорічних та різдвяних свят, яких чекає кожна дитина. Казковий настрій соціальні працівники особливо прагнуть створити дітям із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та не мають можливості порадіти святу.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, цього року за рахунок коштів, виділених із обласного бюджету на реалізацію заходів Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, ґендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, Запорізьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було придбано 3320 новорічних солодких подарунків, що на 37% більше, ніж минулого року.

Ці подарунки отримали діти з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку центрів соціальних служб області та об’єднаних територіальних громад, діти, які потребують особливої уваги та підтримки з багатодітних сімей, з функціональними обмеженнями, батьки яких беруть участь або загинули під час антитерористичної операції.

За словами соціальних працівників, проведення заходів до новорічних та різдвяних свят є одним із факторів привернення уваги громадськості до проблем таких дітей, надання їм соціальної підтримки у вигляді справжнього новорічного свята.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: