circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких дітей-сиріт придбали соціальне житло

04.01.2018, 10:10

text
Поділитися:

Троє молодих людей із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, змогли зустріти Новий рік у власних оселях. Саме напередодні свята вони отримали ключі від довгоочікуваних квартир, які їм придбала Гуляйпільська міська об’єднана територіальна громада. Це стало можливим завдяки реалізації програми придбання соціального житла.

За повідомленням Служби у справах дітей облдержадміністрації, на ці цілі з обласного бюджету виділено субвенцію місцевим бюджетам міст і районів області на умовах співфінансування в розмірі 50%.

Протягом 2017 року на таких умовах придбано 12 житлових об’єктів.

Крім цього, вперше за роки незалежності відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» було передбачено субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа,
виготовлення проектно-кошторисної документації. У рамках цієї бюджетної програми Запорізькій області виділено субвенцію на 2017 рік у сумі 18 664,4 тис. грн.. Завдяки оперативній та злагодженій роботі обласної, районних служб у справах дітей та місцевих органів влади за рахунок державної субвенції було придбано 47 житлових об’єктів для надання соціального житла та двох житлових об’єктів для організації дитячих будинків сімейного типу, інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Ця програма продовжує діяти. Так, Державним бюджетом України на 2018 рік для Запорізької області передбачено кошти на придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, для дитячих будинків сімейного типу в сумі 18 664,4 тис. грн.

За оперативними даними служб у справах дітей, в області на квартирному обліку перебуває 1456 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа у віці від 18 до 23 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: