circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких дітей-сиріт придбають 11 квартир

20.09.2018, 12:57

text
Поділитися:

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна відбулося чергове засідання комісії з питань визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано надану в 2018 році субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Учасники засідання розглянули пропозиції та документи, подані райдержадміністраціями, виконкомами міських рад міст обласного значення та об’єднаними територіальними громадами.

Комісією отримано пропозиції та документи на придбання 25 житлових приміщень від 12 суб’єктів: Бердянської міської ради, Мелітопольської райдержадміністрації, Запорізької райдержадміністрації, Більмацької райдержадміністрації, Розівської райдержадміністрації, Пологівської райдержадміністрації, Приазовської райдержадміністрації, Чкаловської ОТГ Веселівського району, Біленьківської ОТГ, Веселівської ОТГ, Якимівської ОТГ та Гірсівської ОТГ Приморського району.

За підсумками розгляду документів комісією погоджено придбання 11 житлових об’єктів для 12 дітей-сиріт та осіб з їх числа.

Крім цього, погоджено питання про виділення коштів державної субвенції на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво житла для дитячого будинку сімейного типу в Широківській сільській раді в с. Відрадне та малого групового будинку на території цієї ж об’єднаної територіальної громади.

Як повідомив Едуард Гугнін, житло для дітей-сиріт буде придбано та оформлено до кінця року.

Кошти державної субвенції в розмірі 18 млн. 582 тис. грн., виділені Запорізькій області у 2018 році, повністю розподілено між територіями області для придбання житла дітям-сиротам та особам з їх числа та для будівництва дитячих будинків сімейного типу і малих групових будинків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: