circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких дітей-сиріт придбають 28 будинків та квартир

13.07.2018, 09:46

text
Поділитися:

У Запорізькій області з 2013 року діють обласні програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа. На 2018 рік Запорізькій області виділено кошти державної субвенції в сумі 18 582 600 грн. на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб із їх числа за рахунок коштів державного бюджету, які будуть спрямовані територіям для освоєння, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

12 липня відбулося засідання комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано надану цьогорічну субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам, яке провів заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін. Як повідомила начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Антоніна Матвєєва, на попередньому засіданні комісії були розглянуті пропозиції та документи, подані Запорізькою міською радою, за якими прийнято рішення про розподіл субвенції на придбання житла для дітей-сиріт та осіб із їх числа та будівництва дитячого будинку сімейного типу. Загальна сума коштів державної субвенції, яку вже спрямовано на ці цілі, становить 5 043, 289 тис. грн.

Наразі на розгляд комісії було подано 38 об’єктів-пропозицій для дітей-сиріт та осіб із їх числа з м. Токмак, м. Бердянськ, м. Мелітополь, м. Запоріжжя, Пологівського та Василівського районів, Комиш-Зорянської ОТГ.

За результатами засідання учасниками комісії прийнято рішення щодо розподілу коштів державної субвенції на придбання 28 житлових об’єктів на загальну суму 9 402, 309 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: