circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких дітей-сиріт придбають житло коштом бюджету

19.06.2018, 12:11

text
Поділитися:

Запорізькій області на 2018 рік передбачено видатки в загальному обсязі 18 582, 600 тис. грн. для забезпечення житлом дітей-сиріт за кошти державної субвенції.

При вирішенні питання щодо направлення коштів державної субвенції на придбання житла для осіб із числа дітей-сиріт та будівництва дитячого будинку сімейного типу враховується опосередкована вартість 1 кв. метра загальної площі житла в населеному пункті, де буде придбано чи побудоване житло. Для Запорізької області гранична вартість становить 10816 грн. за 1 кв. м загальної площі квартири чи будинку. Для міст – обласних центрів, а також міст обласного значення з населенням понад 300 тис. осіб гранична вартість житла для дитячих будинків сімейного типу не може перевищувати опосередкованої вартості спорудження житла, збільшеної в 1,5 разу, для міст обласного значення з населенням від 100 тис. до 300 тис. осіб – у 1,25 разу.

Під час купівлі житла для дитячих будинків сімейного типу враховуються також витрати на придбання земельної ділянки. Відшкодування вартості площі понад 250 кв. метрів у житлових об’єктах для дитячого будинку сімейного типу здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів.

З урахуванням цього прийнято рішення щодо фінансування будівництва дитячого будинку сімейного типу, розташованого за адресою: вул. Центральна, 7А/7, с. Тепличне, м. Запоріжжя, та врахована інформація стосовно влаштування до дитячого будинку сімейного типу двох дітей з обмеженими можливостями. У зв’язку з цим гранична вартість фінансування з державної субвенції житлового об’єкта для створення дитячого будинку сімейного типу становитиме 3 257,779 тис. грн. Крім цього, погоджено питання щодо направлення коштів державної субвенції в розмірі 1 785,510 тис. грн. для придбання чотирьох квартир у м. Запоріжжі для п’яти осіб із числа дітей-сиріт. Загальна сума коштів державної субвенції, яку вже спрямовано на будівництво дитячого будинку сімейного типу та придбання житла для дітей-сиріт та осіб із їх числа, становить 5 043, 289 тис. грн.

На території Широківської об’єднаної територіальної громади Запорізького району у вересні 2018 року планується відведення земельної ділянки для будівництва дитячого будинку сімейного типу для 10 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Наразі отримано пропозиції з м. Токмака щодо придбання двох квартир для осіб із числа дітей-сиріт, здійснюється підготовка документів для направлення відповідних пропозицій на комісію з м. Бердянська, м. Мелітополя та кількох об’єднаних територіальних громад області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: