circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких громад придбають шкільні автобуси

27.03.2018, 12:35

text
Поділитися:

Головою облдержадміністрації підписано розпорядження «Про придбання у 2018 році шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості».

Головним розпорядником залишків коштів освітньої субвенції на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості, визначено Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

Районним державним адміністраціям доручено, а сільським, селищним, міським радам об’єднаних територіальних громад рекомендовано винести до 01.05.2018 на розгляд сесії відповідних рад проекти рішень про виділення коштів із місцевих бюджетів на умовах співфінансування для подальшого спрямування головному розпоряднику. Закупівля автобусів здійснюватиметься на засадах співфінансування: не більше 70 % – за рахунок залишків освітньої субвенції з обласного бюджету, не менше 30 % – за рахунок коштів місцевих бюджетів.

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, на сьогодні Веселівська та Комишуваська об’єднані територіальні громади вже підготували необхідні проекти рішень, Приморська та Воскресенська ОТГ представлять найближчим часом, також планує долучитися до цієї роботи Плодородненська ОТГ.

Загалом на придбання шкільних автобусів на умовах співфінансування було виділено більше 6 млн. грн. з обласного бюджету та 6 млн. грн. – з місцевих бюджетів.

У 2015 році шкільні автобуси для підвезення до місць навчання і роботи дітей та педагогічних працівників, що проживають у сільській місцевості, не закуповувалися. У 2016 було придбано 20 шкільних автобусів, у 2017 – 17 автобусів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: