circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких педагогів проводять тренінг з патріотичного виховання

02.11.2017, 13:04

text
Поділитися:

У Запорізькому обласному центру молоді розпочався тренінг з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» для працівників позашкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів. Захід організовано обласним центром патріотичного виховання молоді спільно з обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Тренери проекту під час тренінгу знайомлять педагогічну спільноту з проблемами сучасного осмислення патріотизму.

За словами фахівців, тренінг розроблено на основі програми підготовки тренерів з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України.

Підсумком роботи заходу очікується підготовка інструкторів з патріотичного виховання молоді, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до України, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів, незалежності України.

Близько 20 працівників позашкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Запоріжжя та Запорізької області пройдуть триденний курс тренінгів, семінарів та лекцій. По закінченню кадрових курсів учасники отримають сертифікати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: