circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких шкіл придбають набори «Lego»

01.06.2018, 12:09

text
Поділитися:

З початку нового навчального року у закладах освіти починає впроваджуватись концепція Нової української школи, у рамках якої велику увагу приділяють удосконаленню та зміні підходів до викладання саме для базової середньої освіти. Наразі триває активний процес підготовки освітніх закладів, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Так, для початкової освіти пріоритетним є виховання відповідальності та самостійності в кожній дитині, а першачкам потрібно адаптуватися та звикнути до шкільного життя. Саме тому для перших класів упроваджуються ігрові методики навчання з LEGO.

The LEGO Foundation безкоштовно надала всім комунальним та державним українським школам набори конструктора, що розраховані на кожного першокласника. На першому етапі йдеться про набори «шести цеглинок», які забезпечуватимуться у розрахунку на кожного першокласника, та «LEGO Play Box», які надаватимуться додатково на кожен клас.

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, базові набори «шести цеглинок» від The LEGO Foundation мають отримати 509 закладів загальної середньої освіти Запорізької області, де прогнозовано сядуть за парти 18,3 тисячі першокласників у близько 830 класах.

За інформацією Міністерства освіти і науки, забезпечення набором «LEGO Play Box» відбуватиметься в чотири етапи. Так, Запорізька область у числі тих, хто отримає ці набори під час останнього етапу, що розрахований на період з грудня 2018 до квітня 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: