circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких школярів провели профорієнтаційні заходи

22.03.2018, 13:17

text
Поділитися:

У Запорізькій області закінчився Місячник профорієнтації, який був націлений допомогти молоді у професійному самовизначенні. Фахівці служби зайнятості знайомили молодь із розмаїттям професій, потребами ринку праці, основними кроками правильного вибору професії. Цього року учасниками профорієнтаційних заходів, що були проведені центрами зайнятості Запорізької області, стали близько 19,3 тисячі осіб, з них більше 16 тисяч – представники учнівської молоді.

Фахівці центрів зайнятості запрошували молодь до участі в інноваційних профорієнтаційних заходах: квесті «Країною професій», професіографічних екскурсіях на провідних підприємствах Запорізької області. Під час заходів з дітьми спілкувалися ветерани праці, майстри-професіонали, успішні підприємці.

Директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік розповіла, що головне завдання профорієнтаційної роботи, зокрема і в рамках Місячника – зорієнтувати молодь, випускників та їхніх батьків на ринку праці, довести до них, які професії сьогодні та в ближчій перспективі є затребуваними, хто потрібен роботодавцю, яких фахівців чекають на підприємствах регіону.

Школярі, які остаточно ще не визначилися з вибором майбутньої професії, мали можливість пройти професійне діагностування на базі обласного та районних центрів зайнятості. Учнівська молодь дізналася про роботу платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри на офіційному Інтернет – порталі Державної служби зайнятості України.

В обласному центрі зайнятості активно працював PROFI Центр, де проводилися тренінги та професійне тестування для школярів та студентської молоді, зокрема, профорієнтаційний захід «Жива книга» в рамках проекту PROF-успіх спільно з управлінням освіти Мелітопольської міської ради.

– Комплексна робота зі школярами допомагає правильно та відповідально ставитися до вибору майбутньої професії. Разом із великим бажанням діяти, творчим натхненням та оптимізмом молодь зможе визначити своє професійне майбутнє, щоб бути успішними та корисними суспільству, – зазначила директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

На завершення Місячника майже в усіх центрах зайнятості працювала «пряма телефонна лінія», під час якої на запитання батьків, педагогів, молоді відповідали фахівці з профорієнтації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: