circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких школярів влаштували творчі канікули

27.03.2018, 22:00

text
Поділитися:

Мандруючи сходинками творчості. Поки у запорізьких загально-освітніх школах канікули, найменші учні школи мистецтв № 4 продовжують розвивати свої творчі здібності. Але тут проходять не звичайні заняття, а веселе театралізовано-музичне свято.

Актова зала школи мистецтв № 4 перетворилась на лісову галявинку, а викладачі на казкових героїв. Влаштували для учнів свято “Сходинки творчості”. В гості до дітлахів завітав їжачок. Спочатку навчив дітей розрізняти їстівні та отруйні гриби, а потім навчив їх малювати казкові гриби. Замість пензликів діти використовують власні пальчики. Малюють не за партами, а на прямо на імпровізованій галявинці. Педагоги кажуть, це дозволяє дітям розкрити свої творчі здібності та розвинути фантазію.

Співаючи, діти відпочивають та навчаються не помітно для них. Педагоги кажуть, такі заняття дозволяють навчити малечу сприймати музику, розрізняти ноти, співати, та грати на музичних інструментах. Так в ігровій формі відбувається розвиток їхніх музичних здібностей.

Педагоги зазначають “Сходинки-творчості” – це навчально-розважальний проект, створений в рамках “нової української школи”. Під час таких занять діти можуть легко засвоювати нові знання, при цьому не втомлюватися, і не втрачати інтерес до навчання. Проект спрямований перш за все для дітей від 4 до 7 років, аби батьки не вирішували за дітей яким видом творчості вони хочуть займатися. А діти — робили це самі.

Подібне заняття, де дітей навчатимуть акторській майстерності, хореографії та музики у школі мистецтв № 4 проведуть вже наприкінці тижня. Зазначають, кожна дитина має талант, який потрібно розвивати. Адже будь-який різновид творчості допомагає дитині пізнати світ та себе в ньому, розвинути мислення і сформувати естетичний смак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: