circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для Запорізького онкодиспансеру купуватимуть нове обладнання у лізинг

05.03.2021, 08:33

text
Поділитися:

Заступниця голови облдержадміністрації Злата Некрасова та директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич зустрілися з представниками АТ «Укрексімбанк» – державною кредитно-фінансовою установою, усі акції якої належать Кабінету Міністрів України.

Сторони обговорили можливість надання банком Запорізькому обласному клінічному онкологічному диспансеру в лізинг сучасного медичного обладнання для лікування їх пацієнтів – лінійного прискорювача.

Такі проєкти є надзвичайно важливими, оскільки онкологічні захворювання можуть торкнутися кожного з нас. Тому наші медзаклади необхідно забезпечити хорошим обладнанням, що прослужить не один рік і врятує не одне життя. Обов’язок обласної влади – сприяти розвитку медицини в регіоні, тому ми завжди підтримуємо подібні ініціативи, – зазначила Злата Некрасова.

Представники АТ «Укрексімбанк» повідомили, необхідне лікарні обладнання може бути закуплене банком та надане в оренду медзакладу з можливістю подальшого викупу. Заклад поступово виплачуватиме банку вартість обладнання, і після завершення лізингу лінійний прискорювач стане власністю диспансеру.

Дане високотехнологічне обладнання допоможе значно підвищити якість медичних послуг для онкохворих, уникнути багатьох ускладнень. Більш того, своєчасно проведене лікування дозволить значно знизити витрати на хірургію та хіміотерапію, зменшити кількість людей з інвалідністю, – прокоментував ініціативу Олексій Кулинич

Крім того, представники банку розповіли, що установа також має змогу надавати кредити для придбання іншої медтехніки та спеціалізованого обладнання терміном на 5 років з індивідуальним графіком погашення.

Наприкінці зустрічі сторони домовилися про наступні спільні кроки з метою більш детального вивчення питання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: