circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізької дитячої поліклініки придбали новий апарат УЗД

13.02.2019, 13:29

text
Поділитися:

Поліклінічне відділення №2 дитячої лікарні № 5 щороку надає спеціалізовану медичну допомогу близько 18 тисячам маленьких запоріжців Вознесенівського та лівобережної частини Дніпровського районів. Відтепер, завдяки новому апарату для ультразвукових досліджень експертного класу, лікарі зможуть розгледіти найдрібніші деталі в різних площах сканування, швидко та якісно поставити діагноз.

Кабінет ультразвукової діагностики поліклінічного відділення №2 щороку проводить понад 3 тисячі досліджень амбулаторних пацієнтів. УЗД, який раніше використовувався у лікувальному закладі, вичерпав свій ресурс та не відповідав сучасним вимогам діагностування. У грудні 2018 року для дитячої поліклініки було придбано MyLab Seven eHD. Вартість обладнання – понад 2,2 млн. грн.

Оновлення апарату для ультразвукових досліджень саме в поліклініці №2 зумовлене тим, що дитяче неврологічне відділення, яке тут розташоване, єдине в місті, зазначив заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

– Дитяча поліклініка давно потребувала сучасного УЗД-апарату. Продовжуючи реалізацію міської програми по забезпеченню лікувальних закладів міста новим обладнанням, ми цю проблему вирішили. Це вже восьмий УЗД-апарат, який ми оновлюємо у міських дитячих лікарнях та пологових будинках. Відтепер маленькі пацієнти Вознесенівського, Дніпровського, а також Заводського районів, а це близько 40 тисяч дітей, зможуть пройти повноцінну діагностику та швидше одужати. Апарат має повний комплект сенсорних датчиків, щоб вузькі спеціалісти могли провести детальне дослідження всього організму дитини, – розповів Анатолій Пустоваров.

Обладнання оснащене трьома датчиками: секторним – для огляду внутрішніх органів, серця, головного мозку; конвексним – для діагностування проблем з внутрішніми органами і органами малого таза; лінійним – для огляду і діагностики захворювань щитовидної залози, лімфовузлів, м’яких тканин, а також кульшових суглобів у новонароджених. Також, УЗД-апарат дозволяє зробити деталізований огляд внутрішніх органів новонароджених, що істотно спрощує діагностику і дозволяє надавати своєчасну лікарську допомогу найменшим пацієнтам.

Нагадаємо, за результатами реалізації міської Програми «Охорона здоров’я міста Запоріжжя на період 2016-2018 роки» матеріально-технічну базу 5-ї дитячої лікарні оновлено сучасним медичним обладнанням на суму понад 19,4 млн. грн. Також у 2017 році автотранспортну службу лікарні поповнено 5 новими санітарними автомобілями ЗАЗ VIDA та сучасним реанімобілем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: