circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізької молоді провели «Урок мужності»

23.01.2020, 09:44

text
Поділитися:

У середу у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся обласний «Урок мужності» з нагоди Дня Соборності України. У заході взяли участь студенти, школярі, молодіжні лідери, представники громадських організацій, військовослужбовці, представники органів влади, зокрема очільник облдержадміністрації Віталій Туринок, заступниця голови облдержадміністрації Марина Кудерчук та керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Свято об’єднало людей різного віку, способу і стилю життя, сприйняття й оцінки навколишнього світу, вірувань, мови. Своїм зібранням учасники «Уроку мужності» заявили, що прагнуть бачити Україну незалежною, сильною, заможною, європейською державою.

До молоді звернувся голова облдержадміністрації Віталій Туринок.

− Шановні запоріжці, від щирого серця вітаю вас із Днем Соборності України. Це свято має велике значення для кожного з нас. Треба пам’ятати, що ми – єдині, незважаючи на те, в якій частині України проживаємо та якою мовою розмовляємо, бо мета в нас одна – створення країни, з якої нам не захочеться виїжджати на чужину в пошуках кращої долі. Ми сильні тільки тоді, коли єдині. Я впевнений, що нам вдасться знайти порозуміння та об’єднати сили задля досягнення спільної мети − повернення окупованих територій та створення цілісної, могутньої держави, − зазначив Віталій Туринок.

Присутнім продемонстрували відеофрагменти новітніх історичних подій, прозвучали музичні та хореографічні виступи патріотичного спрямування.

Також у рамках заходу голова облдержадміністрації відзначив запоріжців, які зробили вагомий внесок у розвиток області.

Так, за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, та вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку Запорізької області медалями «За розвиток Запорізького краю» нагороджено вчителя української мови та літератури, англійської мови Мелітопольської спеціалізованої школи I-III ступенів № 23 Наталію Кідалову та директора Веселівського психоневрологічного інтернату Олександра Надточия. Грамотами Запорізької облдержадміністрації відзначено працівників Запорізького машинобудівного конструкторського бюро «Прогрес» імені академіка О.Г. Івченка, а саме керівника групи підшипників Петра Колесника та заступника начальника бригади Анатолія Шамрая. Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в регіону грамотою Запорізької облдержадміністрації нагороджено директора спортивного комплексу Класичного приватного університету Сергія Наглюка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: