circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізької прийомної родини Поваляєвих придбають будинок у середмісті

02.12.2021, 08:19

text
Поділитися:

У місті продовжують вирішувати питання забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Наразі в Україні та Запоріжжі працює програма, згідно з якою здійснюється придбання житла для представників вказаних категорій. Фінансування проводиться як за рахунок державної субвенції, так і на умовах співфінансування з бюджету міста.

Напередодні на засіданні міської комісії під головуванням секретаря міської ради Анатолія Куртєва розглядалось питання придбання житла для прийомної родини Поваляєвих. Наразі Ірина Поваляєва виховує п’ятьох дітей, в майбутньому родина збільшиться до 10 дітей.

На минулому засіданні комісії була погоджена пропозиція щодо потреби в субвенції з державного бюджету на придбання житла на умовах співфінансування з місцевого бюджету для цієї родини. На вчорашьному засіданні члени комісії розглянули запропоновані варіанти приміщень та погодили придбання будівлі в Олександрівському районі.

– Ще одна запорізька прийомна родина до кінця року отримає власне житло. Я вдячний запоріжцям, які опікуються дітьми, позбавленими батьківського піклування, дарують їм родинне тепло та любов. Місто зі свого боку готове всіляко підтримувати такі сім’ї, в тому числі й виділяючи кошти на придбання житла, – зазначив секретар міськради Анатолій Куртєв.

Як розповіла начальниця служби у справах дітей Наталя Сиворакша, це двоповерховий будинок з усіма необхідними меблями, достатньою територією та навіть тепличкою. В будинку 6 кімнат, яких вистачить для розміщення 10 дітей. Також будівля має індивідуальне опалення.

На придбання помешкання для прийомної родини будуть спрямовані близько 5 млн грн, з яких майже 4 млн грн профінансує держава за рахунок субвенції, ще понад 995 тисяч гривень виділені з міського бюджету Запоріжжя.

Планується, що будинок перейде в комунальну власність міста вже до кінця року. Після цього він буде переданий в користування родині Поваляєвих.

Першими новини з’являються у нашому Телеграмі
Підписуйтесь!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: