circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких дітей-пільговиків продовжується оздоровча кампанія

03.10.2019, 10:12

text
Поділитися:

Незважаючи на настання осені та початок навчального року, робота з направлення дітей пільгових категорій, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на оздоровлення та відпочинок до Міжнародного дитячого центру «Артек» та Українського дитячого центру «Молода гвардія» продовжується.

У Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації повідомили, що за рахунок бюджетних коштів у цих закладах розпочалася вже десята зміна, на яку направлено 73 дитини із Запорізької області.

Ці дитячі центри упродовж року приймають на оздоровлення та відпочинок дітей. З початку цього року за рахунок коштів державного бюджету до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія» вже направлено 755 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

До ДПУ «МДЦ «Артек» направлено 40 дітей пільгових категорій, з них: вісім дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 31 дитина із багатодітних сімей; одна дитина з малозабезпеченої сім’ї.

В УДЦ «Молода гвардія» оздоровлюватимуться 33 дитини, з них: дев’ятеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 21 дитина з багатодітних сімей; дві дитини з малозабезпечених сімей; одна дитина, чиї батьки загинули від нещасного випадку на виробництві.

Нагадаємо, відповідно до чинного законодавства діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутись до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. Слід взяти до уваги, що для забезпечення путівками дітей, які навчаються в закладах освіти у м. Запоріжжя, їх батьки або інші законні представники мають звертатись до територіальних відділів освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: