circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких дітей-сиріт придбають квартири на 10 млн гривень

20.11.2019, 10:54

text
Поділитися:

Учасники всеукраїнської відеоселекторної нарада, яку провів заступник Міністра соціальної політики Олег Коваль, обговорили попередні результати використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

У Запоріжжі до роботи долучилися начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Антоніна Матвєєва, директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Понікарова та фахівці Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

За повідомленням Служби у справах дітей облдержадміністрації, на 2019 рік для Запорізької області передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа в сумі 40 млн. 930,4 тис. грн.

Розпорядженням голови облдержадміністрації створено обласну комісію з питань розподілу у 2019 році коштів субвенції. Як повідомила заступник голови комісії Антоніна Матвєєва, було прийнято рішення щодо розподілу коштів субвенції в сумі 40 850,9 тис. грн. З них на придбання житла або виплату грошової компенсації розподілено 31 млн. 205,1 тис. грн., які витрачено на придбання 13 квартир у м. Мелітополь та ще однієї в Приморській ОТГ.

Минулого тижня розпорядженням Кабінету Міністрів України Запорізькій області були додатково виділені 10 млн грн на ці цілі. Найближчим часом планується засідання комісії з питань розподілу коштів цієї субвенції, на якій буде ухвалено рішення стосовно перерозподілу ще майже 20 мільйонів гривень.

За словами Антоніни Матвєєвої, за станом на 18 листопада 2019 р. до органів соціального захисту населення надійшла 61 заява від дітей-сиріт та осіб з їх числа, відкрито дев’ять спеціальних рахунків у банківських установах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: