circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких дітей-сиріт придбають квартири

20.08.2019, 13:02

text
Поділитися:

В Запоріжжі створили міську комісію, яка вирішить, кому з дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, призначать державну грошову компенсацію або придбають житло. До складу комісії увійшли представники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, фінансів, освіти, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, регіонального розвитку та будівництва, капітального будівництва, юридичної служби, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ін.

В Україні продовжують реалізовувати державну програму допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. З державного бюджету виділені кошти, які можуть бути спрямовані на:

будівництво приміщень для малих групових будинків, житла для дитячих будинків сімейного типу, капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячих будинків сімейного типу, яке перебуває в комунальній власності;
придбання житла у житлових будинках для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла, житла для дітей;
виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла;
розробку проектної документації на нове будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячих будинків сімейного типу, нове будівництво приміщень для розміщення малих групових будинків.
У Запорізькому міськвиконкомі створена профільна комісія, яка розглядає справи дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Члени комісії вже провели нараду та визначили потреби цих категорій дітей в коштах на 2019 рік, які передали на розгляд обласної комісії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: