circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких ковідних лікарень придбають 23 джерела живлення

19.11.2021, 09:56

text
Поділитися:

Вчора голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух провів нараду з керівниками районних державних адміністрації. Участь в обговоренні нагальних проблем регіону взяли також перший заступник голови ЗОДА Володимир Шустов, заступники голови ЗОДА Едуард Брутман, Руслан Шиханов, керівниця апарату ЗОДА Зінаїда Бойко, директор Департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Андрій Булавінов.

Учасники зустрічі обговорили темпи вакцинації в районах області. Олександр Старух наголосив, що у сільській місцевості спостерігаються низькі показники щеплення, зокрема, незадовільно працюють пункти вакцинації у вихідні.

Голова ЗОДА дав доручення створити додаткові можливості для організації щеплень на вихідні, зокрема, організувати доплату медичним працівникам за роботу в суботу та неділю. Олександр Старух пообіцяв розглянути питання щодо виділення коштів на ці потреби з обласного бюджету.

Також керівникам РДА нагадали про необхідність заохочувати людей робити другу дозу вакцини, особливо це стосується працівників закладів освіти, адже школи і дитсадочки можуть працювати лише за умови 100% вакцинації працівників двома дозами вакцини.

Голови райдержадміністрацій висунули свої пропозиції стосовно організації вакцинації, наприклад, організувати пересувні пункти щеплення для людей похилого віку та віддалених населених пунктів.

На сьогодні вакцинація – це спільне завдання для всієї країни – від Президента до голови кожного села. Ми маємо разом докласти зусиль, аби якомога скоріше подолати пандемію та створити колективний імунітет, – зазначив Олександр Старух.

Також під час наради обговорили необхідність забезпечення медичних закладів додатковими джерелами живлення. Це питання набуло додаткової актуальності в умовах епідемії COVID-19 та додаткового обладнання кисневого забезпечення, яке використовують лікарні області.

Цього місяця обласна адміністрація провела ревізію наявності приладів додаткового живлення в лікарнях регіону – всі мають такі джерела, але не в кожній лікарні вони відповідають необхідній потужності. Тому є необхідність придбати 23 додаткові джерела живлення.

В контексті енергозабезпечення медзакладів регіону обговорили необхідність створення резервних ліній електропостачання. А голова Бердянського району Олексій Бакай вніс пропозицію створити енергетичні паспорти медичних закладів регіону.

Також голови РДА звітували про забезпечення ковідних лікарень киснем та підтвердили необхідність створення кисневих станцій в медзакладах, які надають допомогу хворим на COVID-19.

Минулого тижня на сесії обласної ради депутати скерували на забезпечення централізованої подачі кисню до ліжкового фонду закладів охорони здоров’я I і II хвилі 16,5 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: