circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких прийомних родин організували літню школу

02.09.2019, 12:06

text
Поділитися:

Метою школи є соціалізація дітей із прийомних сімей та підвищення виховного потенціалу батьків. Тож традиційно наприкінці літа Служба у справах дітей облдержадміністрації проводить літню школу для прийомних сімей. Цього року в десятому ювілейному заході взяла участь 171 особа. Серед них – прийомні батьки з дітьми з семи дитячих будинків сімейного типу та 27 прийомних сімей.

Цього року склад учасників був особливим – майже всі сім’ї новостворені, які тільки пробують себе в ролі прийомних батьків. Тому й теми були запропоновані упереджувальні. Тренер-психолог із Кривого Рогу Вікторія Мельниченко провела тренінг на тему «Стратегії допомоги дітям і батькам при сексуалізованій поведінці дитини»; тренер-психолог, представник БФ «Flosal» Дар’я Конвісарова ознайомила прийомних батьків з темою «Наслідки травматичного досвіду. Ресурси сім’ї».

З найменшими дітьми змістовно проводили час волонтери групи «Angels». Малечу розважали конкурсами, змаганнями, творчими майстернями та навіть гавайськими вечірками. Зміна закінчилася демонстрацією дітьми свої талантів.

За даними Служби у справах дітей облдержадміністрації, за станом на 1 липня 2019 року на первинному обліку в Запорізькій області перебуває 3712 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них у сімейні форми виховання влаштовано 3289 дітей (88,6%). Прийомних сімей наразі функціонує 198, у них виховується 423 дитини. Проживають у 42 дитячих будинках сімейного типу 286 дітей.

У цьому році було створено сім прийомних сімей та три дитячі будинки сімейного типу, усиновлено 59 дітей, у тому числі 52 дитини усиновлено громадянами України. Під опікою/піклуванням знаходяться 2682 дитини. Наразі створено одну патронатну сім’ю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: