circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких школярів провели акцію «Я маю право»

24.11.2021, 08:27

text
Поділитися:

У рамках відзначення Всесвітнього дня дитини, протягом тижня поліцейські провели просвітницькі заходи, спрямовані на підвищення правової культури та обізнаності дітей щодо їхніх прав. Правоохоронці знайомили малечу із Конвенцією ООН про права дитини, повідомляє Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Зустрічі відбувались у формі інформативних відео-уроків, лекцій, практичних занять, правових конкурсів та змагань. Під час бесіди зі школярами поліцейські ознайомили їх із основними правами, зазначеними у Конвенції, та обговорили обов’язки, що передбачає кожне право.

Учням роз’яснили, що вони є рівні у правах, мають право на освіту, на любов і піклування, на відпочинок і дозвілля, на медичну допомогу, на ім’я, на родину і гарне життя. Ювенальні поліцейські надали відповіді на запитання, які цікавили малечу. Учні охоче розфарбовували тематичні розмальовки.

Також поліцейські і діти говорили про необхідність дотримуватися правил поведінки. Зокрема, поводити себе так, щоб не порушувати права інших людей, поважати одне одного, не ображати й не принижувати інших.

Особливу увагу ювенальні поліцейські приділили поясненню підліткам про види правової відповідальності, причини та наслідки притягнення неповнолітніх до різних видів покарань.

Під час лекції про права маленьких громадян правоохоронці розповідали учням, які права гарантуються кожному, як їх реалізувати та захистити у разі порушення.

Наприкінці поліцейські підкреслили, що малеча завжди може звертатись за порадою до батьків, вчителів та поліцейських, адже завдання дорослих завжди допомагати і робити майбутнє дітей щасливим і безпечним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: