circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких школярів організували Тиждень безпеки

19.11.2020, 08:41

text
Поділитися:

Важливим напрямком у роботі кожного освітнього закладу є профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму, вироблення у школярів умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій різного характеру. З цією метою у Запорізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат «Джерело» з 9 по 16 листопада проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

У рамках Тижня проведено найрізноманітніші заходи. Вчителі і вихователі початкової ланки провели для учнів квест «Життя в безпеці». У ході змагання діти вирішували кросворди з тематики дорожнього руху, демонстрували знання дорожніх знаків, складали пазли, подивилися мультфільм «Дорожня азбука», а також отримали пам’ятку «Правила поведінки на дорозі».

Для учнів з порушеннями слуху 2-4 класів було проведено заняття «Безпека дорожнього руху», під час якого школярі повторили правила руху, обігруючи різноманітні ситуації на дорозі.

З учнями 1-8 класів із синдромом Дауна педагоги провели гру-інсценізацію «Твій друг – безпечний рух». Дітей ознайомили з правилами поведінки на вулицях і дорогах, діти спробували себе в ролі водіїв та пішоходів, засвоїли вміння правильно переходити дорогу, вивчили сигнали світлофора.

Серед учнів 5-7 класів проведено хвилинки-дискусії «Будь обережним на вулиці і вдома», а серед учнів 8-11 класів – вікторину «Чи знаєш ти обов’язки та права пішоходів?». Школярі продемонстрували практичні знання ПДР і правил поведінки у громадському транспорті.

Завітали до вихованців закладу і представники патрульної поліції. У форматі інтерактивної лекції й активного обговорення вони розповіли про свою роботу та повторили з учнями правила безпеки на дорозі, а також нагади школярам про необхідність бути культурними, ввічливими та законослухняними громадянами.

Крім того, щоб нагадати школярам правила пожежної безпеки, правила безпеки у повсякденному житті та ведення здорового способу життя, вихователі підготували і провели для учнів початкової ланки бесіди «Небезпека від огню», «З незнайомими людьми – обережним будь завжди», вікторини з питань пожежної безпеки і бесіди «Про безпеку пам’ятай» – для учнів середньої ланки; лекції «Правила поводження з вибухонебезпечними матеріалами», «Правила поводження з газом», практичні заняття «Допоможи другу» на знання першої домедичної допомоги – для учнів старших класів.

З метою попередження поширення COVID-19, запобігання захворюванню грипом та гострими респіраторними захворюваннями було проведено уроки здоров’я.

З батьківською громадськістю у дистанційному форматі проведена лекція «Поведінка батьків – приклад для наслідування».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: