circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких школярів проводять онлайн-уроки безпеки

03.12.2020, 13:34

text
Поділитися:

Безпека дітей є одним з найважливіших напрямків у профілактичній роботі ДСНС. Спільно з Департаментом освіти і науки ЗОДА, обласними організаціями Добровільного пожежного товариства, Товариством Червоного Хреста, з зацікавленими організаціями проводяться різноманітні виховні заходи з дітьми в навчальних закладах, а саме: дні, тижні, місячник безпеки життєдіяльності, відкриті уроки з питань профілактики травматизму.

З огляду на епідеміологічну ситуацію, яка склалася в країні, з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції, рятувальники проводять дитячі заходи із дотриманням карантинних вимог, а також, дистанційно в онлайн-режимі.

Так, з 15 листопада по 15 грудня на теренах області традиційно проходить Місячник безпеки життєдіяльності. Цьогоріч, в умовах пандемії, рятувальники з освітянами прийняли рішення провести його онлайн. Впродовж грудня у режимі відеоконференції на платформі ZOOM відбудуться уроки безпеки з учнями Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя та Енергодара.

3 грудня Урок безпеки вже провели з дітьми 7-8 класів загальноосвітніх шкіл №2, №3 та №3 Бердянської міської ради та академічного ліцею, гімназії №45 та загальноосвітньої школи №4 Запорізької міської ради.

Співробітники ДСНС спільно з Департаментами освіти і науки Запорізької та Бердянської міських рад, викладачами шкіл, Запорізького національного університету і працівниками Товариства Червоного Хреста України провели інтерактивні бесіди про правила безпеки життєдіяльності вдома та під час дозвілля.

Інструктор з надання домедичної допомоги Товариства Червоного Хреста України Владислав Семивол розповів про травми, які можуть виникнути внаслідок індивідуальної безпеки у побуті та у навколишньому середовищі, а головне – що потрібно робити у таких випадках.

Також, діти прослухали блок про медіаграмотність, який провела кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю факультету журналістики Запорізького національного університету Христина Пирогова. Безпека в Інтернеті – нагальне питання, яке вимагає поглибленого вивчення та уваги з боку не тільки фахівців галузі, а й педагогів і самих батьків, що повинні постійно наголошувати молодому поколінню на них.

Спільно з працівниками освіти рятувальникам вдалося трансформувати та налагодити профілактичну роботу з дітьми так, аби молоде покоління пам’ятало про дотримання правил безпеки життєдіяльності, перебуваючи вдома.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: