circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для запорізьких школярів проводять “Уроки Європи”

03.03.2020, 08:52

text
Поділитися:

За підтримки Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації та Фонду Конрада Аденауера розпочато тиждень уроків Європи серед учнів 7 класів шкіл Запорізької області. Авторкою ініціативи «Уроки Європи для шкіл України» стала Світлана Бацюкова.

Протягом уроку школярі сьомих класів загальноосвітніх шкіл використовують наявні в них знання з математики, історії, географії, іноземної мови в нових для них умовах. В інтерактивній формі вони здобувають знання про символи, історію, структуру, інституції та традиції ЄС. Тривалість уроку – 2 навчальні години.

– Під час уроків я використовую близько 10 інтерактивних елементів: інтерактивні вікторини, роботу в групах, інтелектуальні змагання, роботу з мапою та навчальними матеріалами, storytelling (мистецтво розповідати історії з метою навчання), перегляд освітніх відео тощо. Це створює середовище, коли діти починають, самі того не помічаючи, досить швидко створювати нове. Саме на нових продуктах та логічному мисленні наголошує реформа «Нова українська школа», – зазначила Світлана Бацюкова.

Цього тижня уроки Європи пройдуть у 12 сільських школах Запорізької області у таких населених пунктах: с. Володимирівське, с. Нове Запоріжжя, смт Більмак, с. Преображенка, м. Пологи, с. Гуляйполе, с. Відрадне, с. Петро-Михайлівка, смт Михайлівка, м. Дніпрорудне, м. Оріхів, с. Роздол.

Охочі можуть приєднатися до ініціативи та зробити запит на проведення уроків Європи у школах за посиланням Уроки Європи для шкіл України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: