circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Для жителів Заводського району придбали сучасний УЗД-апарат

03.10.2018, 14:45

text
Поділитися:

Центральна клінічна лікарня № 4 Заводського району отримала нову сучасну ультразвукову діагностичну систему експерт-класу. Відтепер діагностувати захворювання на ранніх випадках та проводити лікування медикам стане простіше.

Нова ультразвукова діагностична система експерт-класу з усіма необхідними датчиками та програмним забезпеченням була придбана за кошти міського бюджету в рамках програми оновлення матеріально-технічної бази медичних закладів Запоріжжя. Система дозволяє робити широкий спектр діагностичних досліджень внутрішніх органів, виявляти захворювання та патології на ранніх стадіях.

Як зазначив заступник міського голови Анатолій Пустоваров, міська лікарня Заводського району обслуговує близько 50 тисяч населення. Оскільки район розташований на значній відстані від центру міста, особлива увага приділяється тому, щоб пацієнти могли отримати кваліфіковану медичну допомогу в безпосередній близькості від дому. А тому 4-та лікарня, яка несе на собі це навантаження, потребувала кардинального оновлення діагностичного обладнання.

– Апарат УЗД – базовий для проведення діагностики захворювань внутрішніх органів. Попередня модель не надавала потрібної якості зображення, крім того, вона відпрацювала свій термін експлуатації. Тому цього року за 2,4 млн. грн. була придбана система ультразвукових досліджень експертного класу. Це високоякісна модель нового покоління, яка прослужить достатньо довго на користь пацієнтів, – розповів Анатолій Пустоваров.

Система оснащена датчиками для огляду внутрішніх органів, серця, головного мозку, для діагностування проблем з внутрішніми органами і органами малого таза, діагностики захворювань щитовидної залози, лімфовузлів, м’яких тканин тощо. Щоденно на апараті проходять обстеження 25-30 пацієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: